طراحی نرم افزار اندروید

اندروید چیست ؟

اندروید (Android) نام یک سیستم عامل موبایل است که شرکت گوگل برای تلفن همراه و همچنین چندین Tablet PC و هم اکنون برای تلویزیون نیز عرضه می‌نماید و با همکاری ده‌ها شرکت بر روی دستگاه های مبتنی بر اندروید قرار می‌دهد. این سیستم عامل اوپن سورس است و برپایه هسته لینوکس بنا شده است. نرم افزارهای جانبی اندرویدی (برنامه های اندروید) با استفاده از زبان جاوا و یا سی شارپ نوشته می شوند و برای ارتباط با لایه های زیرین سیستم عامل می توانند از کتابخانه های جاوایی و یا سی شارپی اندروید استفاده کنند.

شرکت آیدین پارسیان با داشتن متخصصان مجرب و ماهر در زمینه طراحی و تولید نرم افزار اندروید ، تمامی نیازهای شما را در زمینه طراحی، برنامه نویسی ، انتشار ، تولید برنامه و نرم افزارهای اندروید، برطرف خواهد کرد.

طراحی نرم افزار اندروید

با توجه به گسترش روز افزون تلفن های همراه و بخصوص تلفن های مجهز به سیستم عامل اندروید ، هم اکنون وقت آن رسیده است که فروشگاه ها ، دانشگاه ها ، شرکت ها ، مراکز تفریحی و تمامی واحد های تجاری سراسر کشور شعبه ای نیز در تلفن های هوشمند ایجاد کنند. طبق آمار موجود در کشورمان یک برنامه مفید و کاربردی می تواند حداقل بیش از 40 هزار دانلود در سراسر کشور کسب کند که این تعداد قابل توجه می تواند هر تجارتی را پیروز میدان رقابت کند. از طرف دیگر وجود درگاه های پرداختی مخصوص موبایل مانند درگاه بانک ملی و بانک ملت ، راه انتقال وجه و پرداخت نقدی کاربران را باز و آسان کرده است.